Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd.

dobra jakość Maszyna do przeszywania falistej skrzynki na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do przeszywania falistej skrzynki na sprzedaż
Cangzhou Quanheng Carton Machinery Co., Ltd to profesjonalni producenci, mają dużą fabrykę z profesjonalnym zespołem roboczym, wybierz Quanheng Machine to Twoja najlepsza droga !!!

—— Mr Alaa

Im Online Czat teraz

Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd.

1 2 3
Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd. Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd. Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd.
Factory Picture Workshop Office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : QUANHENG
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 20000000-50000000
Rok założenia : 1995
pc Export : 80% - 90%

Cangzhou Quanheng Carton Machinery Co., Ltd

Co cangzhou quanheng współpracy maszyn kartonowych., Ltd jest firmą, która zawód być zaangażowany w trzy i pięć falistej maszyny itp. Pekin stolica z południa, jinan z północy, transport lądowy i wodny jest bardzo wygodne. Czy meble zawierają zawód mechanika w maszynie, drukowanie w produkcji kartonowego przedsiębiorstwa w jednakowej skali. Produkty zostały sprzedane w wielu krajach, takich jak Europa, Afryka, Bliski Wschód i Azja Południowo-Wschodnia. Mają bogate doświadczenie w eksporcie i przemyślaną obsługę posprzedażną, jakość produktów i reputacja firmy są powszechnie chwalone przez znajomych w tej linii.

Bezpiecznie strzegamy zawsze "dużej ilości, mówmy o prestiżu", aby kierować celem; przyjmuj zlecenia "rozwijaj przedsiębiorczość, błagaj o solidną kreatywność, ścisłe jest uchwycenie zarządzania, ducha przedsiębiorczości excelsior"; kierownictwo myślało o zakładzie "Uczyń ludzi centrum" ze strategią zarządzania "najwyższego klienta". Firma rozwijająca nasz kraj zawód kartonu na własny termin, współpracuje z dużym klientem z całą szczerością, będziemy z ciągłym produktem ilość, która rośnie wraz z doskonalszą obsługą posprzedażną, spełnia wymagania klienta. Nasze życzenie i duży klient, aby wspólnie pracować, tworząc razem chwalebne!

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Key Wang

Tel: 86-157-203885-01

Faks: 86-182-328609-06

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)